Products catalogue
Data sheet
| series | 302 |
| model | P10-5S-302C4B |
| rotation | Left-hand |
| displacement | 5 cm³/rev |
| 7,05 l/min | |
| 14,10 l/min | |
| max speed | 3000 rpm |
| nominal pressure | 250 bar |
| shaft type | Milled |
| connections | Threaded |
| centering | Ø 32 |
| series | 302 |
| model | P10-5S-302C4B |
| rotation | Left-hand |
| displacement | 5 cm³/rev |
| 7,05 l/min | |
| 14,10 l/min | |
| max speed | 3000 rpm |
| nominal pressure | 250 bar |
| shaft type | Milled |
| connections | Threaded |
| centering | Ø 32 |